Denizcilik Haber Girişi : 14 Şubat 2024 08:53

Honda Marine Türkiye, yeni nesil ‘V8 dıştan takma motoru BF350’yi Türkiye’de ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sunacak.

Honda Marine Türkiye, yeni nesil ‘V8 dıştan takma motoru BF350’yi Türkiye’de ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sunacak.

Türkiye’de Anadolu Motor güvencesiyle satışa sunulacak olan BF350, Honda’nın dıştan takma deniz motorlarında bugüne kadarki en yüksek beygir gücünü sunuyor.

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerinden Anadolu Motor’un Türkiye distribütoru olduğu Honda Marine markası, yenilikçi motor teknolojileri ile Türkiye’nin en büyük marin fuarı olan Bosphorus Boat Show’a katılmaya hazırlanıyor.

Honda Marine, 17-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarda, V8 dıştan takma motora sahip yeni ürünü BF350’yi Türkiye’de ilk kez görücüye çıkarıyor.

Türkiye’de Anadolu Motor güvencesiyle satışa sunulacak olan BF350 dıştan takma deniz motoru, olağanüstü teknolojik özelliklerle donatılan üstün performansı ile Honda’nın dıştan takma deniz motorlarında bugüne kadarki en yüksek gücü sunuyor.

Yüksek konfor

VTEC™ (Değişken Zamanlamalı Valf Kontrol Sistemi ve Elektronik Trim Kontrolü) teknolojisine sahip V8 motorlu BF350 (350 HP); yüksek performansı, düşük ses ve titreşim seviyeleri ile tekne kullanıcılarına konforlu ve heyecan verici bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Benzersiz güç

5 litrelik silindir hacmine sahip V8 motorlu BF350’nin BLAST™ (Artırılmış Düşük Hız Torku) özelliği anında ve güçlü bir hızlanma sağlıyor. Sabit hızlarda ise ECOmo özelliği yakıt tüketimini düşürüyor. Ekstra güç gerektiğinde VTEC™ teknolojisi her RPM aralığında performansı optimize ederek benzersiz bir güç, tork ve verimlilik sağlıyor.

Kullanım kolaylığı

Honda Marine'in BF350 (350 HP) modeli, Cruise Control (Hız Sabitleme Sistemi), Tilt Limit ve Trim Support (Trim Desteği) gibi akıllı sistemlerle de müşteri deneyimini geliştirmeyi ve kullanım kolaylığını artırmayı hedefliyor.

Estetik tasarım

Honda Marine, V8 dıştan takma motor BF350’nin (350 HP) suyla uyumlu ince silueti ile yeni ve kendine özgü bir tasarım sunuyor.

Honda Marine, fuar süresince misafirlerini 4’ücü salonda bulunan 4-B4 numaralı standında ağırlayacak.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.