Denizcilik Haber Girişi : 11 Haziran 2024 09:08

Mengi Yay, yat refitinde yeni bir dönem başlatıyor.

Mengi Yay, yat refitinde yeni bir dönem başlatıyor.

60 yıldan fazla bir süredir yat yapımında zengin bir mirasa sahip olan Mengi Yay, Reviva Refit markasını tanıttı. 40 bin metrekarelik son teknoloji tesislerde faaliyet gösteren Reviva by Mengi Yay, şimdi dünya çapında süperyat yenileme ve özel yapım konusunda önde gelen destinasyonlardan biri olarak konumlanıyor.

Stratejik konumlar ve yetenekli iş gücü 

Mengi Yay’dan yapılan açıklamada, “Türkiye genelindeki stratejik varlığımız, Reviva Refit'i yat yenileme endüstrisinde lider konuma getiriyor: Didim Mengi Yay, Ada Tersanesi, Aykın Tersanesi, Kıyı İstanbul Marina ve daha fazlası. Mengi Yay ile işbirliği içinde, Reviva, hassasiyet, esneklik ve yenilikçilikle projeleri birleştiren 250'den fazla eğitimli profesyoneli istihdam ediyor. Zanaatkarlık ve müşteri memnuniyeti standartlarını en üst düzeyde tutma taahhüdümüz, bugüne kadar toplamda 35'ten fazla ödülle kanıtlanmıştır” ifadelerine yer verildi.

Miras ve başarılar 

Firmadan yapılan açıklamada 210'dan fazla yeni inşa mirasını değerlendiren Reviva’nın, 60m Grand Rusalina gibi dikkate değer bir dizi karmaşık yenileme projesini başarıyla tamamladığı belirtildi. Bugüne kadar Reviva Refit’in 13 önemli yenileme projesine giriştiği ve 2024 sonbahar sezonu için iki ek slot sunduğu kaydedilen açıklamada “Yat sahiplerini Mengi Yay'ın bilinen olağanüstü hizmetini deneyimlemeye davet ediyoruz” denildi.

Firma ayrıca, brokerlara ve yat sahiplerine Reviva Refit'in bir sonraki yenileme projeleri için davette bulundu.

 

 

 

Etiketler : mengi yay
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.