Sektörden Haber Girişi : 01 Ocak 2023 17:01

Otoshops, “Otoshops Nakit” uygulamasıyla hizmet alanını genişletiyor.

Otoshops Genel Müdürü Melih Mutlu ‘Otoshops Nakit’ hizmeti ile aracını satmak veya değiştirmek isteyen müşterilerinin araçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde satın aldıklarını belirterek, “Bu hizmeti müşterilerimize, araçlarını değerinde ve hızlı bir şekilde değerlendirmek için veriyoruz. Vakit tasarrufu sağlamak ve kolay ulaşılabilmek amacıyla müşterilerimize en yakın noktadan hizmet vermek istiyoruz. ‘Otoshops Nakit’ uygulamamız Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı Toyota bayilerinde geçerli olacak. Yeni iş birliği neticesinde ‘Otoshops Nakit’ uygulamamız Otoshops yetkili satıcılarıyla birlikte Türkiye genelinde 45 noktadan hizmet verme potansiyeline ulaşmış olacak. Güven ve müşteri memnuniyeti odaklı bu hizmetimizi daha da genişletmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. 2023 yılında, tüm Toyota Yetkili Satıcıları ile anlaşma yaparak hizmet ağımızı daha da genişletmek ve müşterilerimize toplamda 80 noktadan hizmet vermek istiyoruz” dedi.

“Ücretsiz ekspertiz ile anında ve değerinde satış”

Haftalık fiyat analizleri ile en güncel fiyatlandırmaların yapıldığı “Otoshops Nakit” uygulaması, toplam 4 adımdan oluşuyor. Aracını satmak isteyen müşteriler, önce otoshops.com üzerinden “Otoshops Nakit” sistemine araç bilgilerini giriyor ve online ön fiyat teklifine ulaşıyor. Müşteri, ön fiyatı kabul etmesi halinde kendisi için en uygun tarih ve saatte ekspertiz randevusu oluşturuyor. Randevuya gelen müşterilerin araçları, Otoshops’un uzman ekspertiz ekibi tarafından ücretsiz şekilde detaylıca inceleniyor. Ekspertiz işlemi tamamlandıktan sonra nihai fiyat teklifi müşterilere sunuluyor. Nihai fiyat teklifini kabul eden müşterilerin satış işlemleri “Güvenli Ödeme Sistemi” aracılığıyla tamamlanıyor ve ödemesi hesabına anında yapılıyor.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.