Enerji/ Akaryakıt Haber Girişi : 01 Haziran 2024 23:06

Zeren Group Holding Enerji Grubu şirketlerinden olan ALPET, sektördeki büyümesine liderlik kadrosunu güçlendirerek, emin adımlarla devam ediyor.

Zeren Group Holding Enerji Grubu şirketlerinden olan ALPET,  sektördeki büyümesine liderlik kadrosunu güçlendirerek, emin adımlarla devam ediyor.

Şirketin stratejik hedeflerine ulaşmasına büyük bir ivme kazandıracak bir atama ile akaryakıt sektöründe güçlü bir satış ve liderlik deneyimine sahip olan Murat Batmaz, Mayıs 2024 itibarıyla ALPET Genel Müdürlük görevine atandı. ALPET’in geçmiş yolculuğunda, 10 yıllık süre zarfı boyunca saha müdürlüğünden başlayarak genel müdür yardımcılığına kadar çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra Öztürk Group bünyesinde Genel Müdürlük görevine devam eden Batmaz, ALPET’teki yeni rolüyle birlikte, şirketin stratejik yönüne doğru sektörel faaliyetleri güçlendirme sorumluluğunu üstlenmiş olacak. Zeren Group Holding vizyonuyla birlikte yola devam eden ALPET’in Batmaz’ın liderliğinde sektördeki yenilikçi ve öncü konumunu daha da ileri taşıması bekleniyor.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.