Denizcilik Haber Girişi : 27 Şubat 2024 22:06

Honda Marine Türkiye, yeni nesil ‘V8 dıştan takma motoru BF350’yi Türkiye’de ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sundu.

Honda Marine Türkiye, yeni nesil ‘V8 dıştan takma motoru BF350’yi Türkiye’de ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sundu.

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerinden Anadolu Motor’un Türkiye distribütoru olduğu Honda Marine markası, yenilikçi motor teknolojileri ile Türkiye’nin en büyük marin fuarı olan Bosphorus Boat Show’a katıldı.

Honda Marine Türkiye, 17-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, geniş kapasite aralığındaki dıştan takma deniz motorlarını tanıttı. Honda Marine’in V8 dıştan takma motora sahip yeni ürünü BF350 de Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı.

Deniz tutkunlarının beklentilerini karşılamak ve üstün bir deneyim sunmak amacıyla geliştirilen BF350 dıştan takma deniz motoru, Honda’nın dıştan takma deniz motorlarında bugüne kadarki en yüksek gücü sunuyor. Ziyaretçilerden büyük ilgi gören BF350’nin yüksek güçlerdeki deniz motoru pazarına yeni bir soluk getirmesi ve pazardaki büyümeye katkı sağlaması hedefleniyor.

Konforlu ve heyecan verici bir deneyim

VTEC™ (Değişken Zamanlamalı Valf Kontrol Sistemi ve Elektronik Trim Kontrolü) teknolojisine sahip V8 motorlu BF350 (350 HP); yüksek performansı, düşük ses ve titreşim seviyeleri ile tekne kullanıcılarına konforlu ve heyecan verici bir deneyim sunuyor.

Benzersiz; güç, tork ve verimlilik

5 litrelik silindir hacmine sahip V8 motorlu BF350’nin BLAST™ (Artırılmış Düşük Hız Torku) özelliği anında ve güçlü bir hızlanma sağlıyor. Sabit hızlarda ise ECOmo özelliği yakıt tüketimini düşürüyor. Ekstra güç gerektiğinde VTEC™ teknolojisi her RPM aralığında performansı optimize ederek benzersiz; güç, tork ve verimlilik sağlıyor.

Kullanım kolaylığı

Honda Marine'in BF350 (350 HP) modeli, Cruise Control (Hız Sabitleme Sistemi), Tilt Limit ve Trim Support (Trim Desteği) gibi akıllı sistemlerle de müşteri deneyimini geliştirmeyi ve kullanım kolaylığını artırmayı hedefliyor.

Özgün tasarım

Honda Marine, V8 dıştan takma motor BF350’nin (350 HP) suyla uyumlu ince silueti ile yeni ve kendine özgü bir tasarım sunuyor.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.